Олександр Смик розповів, як потрібно зачинати дітей

Як правильно робити дітей розказував молоді начальник міського управління культури і мистецтв Олександр Смик на всесвітніх поетичних читаннях.

Не лише у Тернополі, а й у 121-й країні світу пройшли 29 лютого Всесвітні поетичні читання. Їхні учасники — переважно молоді поети – читали вголос свої вірші. Ліричні, жартівливі, експериментальні. Прийшов на читання і начальник міського управління культури і мистецтв Олександр Смик. Він теж прочитав вірша для молоді. У ньому йшлося про те, як правильно зачинати дітей, пише “20 хвилин”.
– Я розробив власну теорію про те, як потрібно зачинати дітей, – розповідав учасникам читань Олександр Смик. – Це має бути обов’язково в час після грози — коли повітря наповнене нею. І в цьому повітрі мають зливатисся двоє. І у них має бути якийсь елемент із нашим кодом — це може бути вишиванка або щось інше. І після того виходять справжні українці.
Щоб взяти участь у всесвітній літературній акції до Тернополя приїхали молоді поети і зі Львова, і з Києва. – Приємно, що після таких поетичних вечорів люди додаються до тебе у друзі в соціальних мережах, – каже львівський поет Микла Шпаковський. – Люди цікаві і особливі. Питаю — звідки ми знайомі? А вони відписують — на одному поетичному вечорі були. До слова, читання спеціально провели у особливий день, 29 лютого, який трапляється один раз на чотири роки.

Коментарі вимкнені.