Ольга Фреймут і Сергій Притула – ведучі конкурсу краси нового формату

У файному місті вирішили по-іншому глянути на жіночу красу і організували конкурс краси Fly Models Ternopil. Світський захід відбудеться в п’ятницю, 18 жовтня, о 19.00 у Тернопільському драмтеатрі. Ведучими свята будуть Сергій Притула та Ольга Фреймут.

За перемогу змагатимуться 16 красунь віком 16-23 роки. Їх відібрали із близько півсотні тернополянок.

– Fly Models Ternopil – це конкурс краси нового формату, – розповідає одна з організаторок дійства Анастасія Шеремета. – Впродовж місяця дівчата не лише навчалися хореографії та дефіле, а й розвивали свій внутрішній світ. Вони пройшли майстер-класи у фотографа, психолога, візажиста, навчилися виготовляти прикраси та відвідали дитячий притулок.

– Красуні з’являтимуться на сцені під час чотирьох виходів. – розповідає хореограф-постановник конкурсу Юлія Матвєєва. – Перший – у футболках з емблемою конкурсу, другий – у формі футбольної збірної України, далі дефілюватимуть у купальниках та вечірніх сукнях.

Для конкурсанток готують багато цікавих призів. Організатори обіцяють, що всі дівчата будуть задоволені, незалежно від того, яке місце посяде кожна з них. Переможниця конкурсу Fly Models Ternopil підпише контракт зі столичним модельним агентством та представлятиме Тернопіль на конкурсі «Княгиня України». Також дівчата отримають в подарунок чотири подорожі до Венеції та Батумі.

Марія Власенко, Тернопільська липа

Коментарі вимкнені.