У Тернополі зі смолоскипами ішли під час футбольного матчу

Близько півгодини був перекритий рух на проспекті Бандери. Там ввечері 13 жовтня проходила смолоскипна хода.

Цікаво, що святкова хода з нагоди свята Покрови і річниці заснування УПА, співпала із футбольним матчем тернопільської “Ниви”. Тож коли колона проходила повз Центральний стадіон, хлопчаки виглядали зі зворотнього боку трибун і кричали “Нива виграє! Два-нуль!” У відповідь лунали схвальні вигуки хлопців, які йшли в колоні.

Попереду крокував оркестр, за ним хлопці й дівчата несли два велетенські прапори. А далі йшла колона з бамбуковими факелами у гавайському стилі1. Смолоскипи неслі і хлопці у камуфляжних формах, і геть малі школярі, навіть поважно одягнуті жіночки.

– У мене від таких акцій тільки приємні відчуття єдності1, – каже учасниця ходи Світлана Костишин. – Хтось може думає, що ця акція спонукає до агресії1, але це зовсім не так. Навпаки, хочеться тішитися і співати від відчуття єдності з цими всіма людьми.

Коли колона пройшла, автомобільний рух відновили. А тролейбуси з пасажирами, які перечікували збоку дороги, вирушили далі за своїм маршрутом. Тоді як маршрутки відразу поїхали в об’їзд, пише 20minut.

Коментарі вимкнені.