Олімпійський тиждень у Тернополі: подарунки, відомі гості та змагання (фото)

Вже декілька років поспіль ТСЗОШ I ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов, що по вул. Л.Українки, 12 проводить Олімпійський тиждень. Так і цього року, наприкінці вересня відбулося це спортивне свято.

До школи запросили відомих гостей: Проць Лілію – майстра спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіонку та рекордсменку України, чемпіонку світу з жиму лежачи та  Кравчука Валерія Володимировича – відповідального секретаря відділення Національного олімпійського комітету України в Тернопільській області.

Оскільки надворі було прохолодно, то все дійство проходило в приміщенні школи. На урочисту лінійку вишикувалась вся школа. З вітальним словом до присутніх звернулись директор школи, Валерій Кравчук та Лілія Проць.

Ведуча дійства розпочала з історії Олімпійських ігор. Також вона розповіла дітям про п’ять кольорових кілець олімпійсього прапора. Їх і внесли до зали.

“Кожне кільце – це населені континенти нашої планети, тобто число кілець відповідає числу континентів. І це говорить про те, що брати участь в олімпійських іграх дозволяється спортсменам зі всього світу, без обмежень за кольором шкіри, соціальним станом.”

Згодом пролунав марш, під час якого було внесено прапор НОК України та Олімпійський вогонь.

А учні проголосили Олімпійську присягу для спортсменів. 

Великою несподіванкою для вчителів та учнів школи був подарунок від голови Тернопільської обласної федерації футболу Володимира Миколайовича Мариновського – 20 футбольних м’ячів.

Впродовж тижня в кожному класі школи проводились змагання з бігу 30 м та зі стрибків у довжину, окремо серед хлопців та дівчат.

Також серед команд 4-х класів були проведені різні естафети.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та призами від відділення Національного олімпійського комітету України в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.