Потрібна допомога для пораненого в зоні АТО Ярослава Антонюка

Розумний, освідчений, здоровий і молодий. Ярослав Антонюк, 1990 року народження, житель Клебанівки Підволочиського району Тернопільської області завжди був акуратним, працьовитим, одним із кращих учнів школи. Хлопець завжди  цікавився історією, мав схильність до точних наук. В 2011 році сім’я Антонюків пережила важку втрату – смерть матері. Ярослав, єдиний син в сім’ї, залишився з батьком та 90-річною хворою бабусею. Коли настав час боротьби за гідність народу, час повалення злочинного режиму, Ярослав, як і тисячі українців, не міг залишатись осторонь. Він був на Майдані ще з листопада минулого року. Добровольцем поїхав на схід України.

На Великдень Ярослав брав участь у спецоперації біля Слов’янська, там отримав уламкове поранення гранатою у голову та нижню щелепу. Поламану щелепу частково склали, попереду низка операцій. У мозку – металеві уламки, попереду або операція із видалення або встановлення металевої пластини (у випадку якщо загроза при видаленні буде велика). Ярослав вже переніс декілька операцій, зараз його стан стабільний, він пройшов лікування у Київському інституті нейрохірургії. Зараз у Тернополі чекає виїзду закордон на дообстеження та реабілітацію.
Громадський осередок “Всеукраїнське об’єднання автомайдан” в Підволочиському районі не зміг залишитись осторонь та взявся допомагати юнакові. Просимо матеріальної допомоги у всіх небайдужих, адже у цього юнака ще все життя попереду. Кошти можна перерахувати на рахунок благодійного фонду ‘Оздоровчий Центр Старий млин’ МФО 338783, ОКПОУ 37735210, номер рахунку № 26000055107308. Особистий рахунок Ярослава № 4149437707417802 ПриватБанк. Для організацій, які захочуть перерахувати кошти, надішлемо офіційного листа. Номер телефону штабу Автомайдану Підволочиськ 0962570894.

Коментарі вимкнені.