Про сімейне життя студентам “педагогічного” розказували психотерапевт і легкоатлет

Сьогодні, останнього дня січня, у педуніверситеті відбулась відкрита зустріч для студентів на тему молодіжних стосунків та підготовки до сімейного життя.
Модераторами виступили запрошені гості, компетентні з даної тематики – о. Іван Гуня, п. Марія Хомів (психотерапевт “Школи щасливого материнства Св. Анни” та Центру щасливого батьківства і материнства у ТРЦ Подоляни) та Володимир Іванович Бучко (кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, викладач кафедри олімпійського спорту ТНПУ). Обговорювались запитання розуміння молоддю суті стосунків “чоловік – жінка”, подружжя зі сторони духовної, психологічної та фізіологічної. Присутні мали змогу почути відповіді і бачення з різних точок зору.
Сучасна молодь по-різному розуміє і сприймає стосунки, подружжя та його роль у суспільстві, але проблеми у всіх, зазвичай, одинакові. І дуже часто, коли виникають проблеми, молодь не знає до кого звернутись і в кого запитатись поради. В ході обговорення постало питання зробити такі зустрічі регулярними в університеті.

-1 thoughts on “Про сімейне життя студентам “педагогічного” розказували психотерапевт і легкоатлет

  • 12:35 | 4.02.2012 о 12:35
    Permalink

    Марія Хомів не психолог а лікар психотерапевт і координатор “Школи щасливого материнства Св. Анни” та голова Тернопільської Обласної Громадської Організації “Центру Щасливого батьківства і материнства”.

Коментарі вимкнені.