Разом із міні ГЕС на тернопільському ставі буде збудовано й розважальний заклад?

16 квітня о 16:00 в малому залі БК «Перемога» пройшло засідання громадської ради з питань екології щодо найвагоміших проблем нашого міста.
Найбільше уваги учасники кворуму приділили питанню побудови двох міні-ГЕС на річці Серет. Адже на наступну сесію міської ради винесено питання для виділення ділянки землі поблизу дамби. Депутат Петро Ландяк висловив підозри, що виділена територія може бути недоцільно використана на користь певних людей. Потрібно уважно дослідити усю документацію. Мерія стверджує, що її можуть надати у ТНТУ, адже саме на нього була покладена місія вивчити доцільність побудови електростанції. Проте у політехнічному переадресовують за інформацією у міську раду. Існує припущення, що разом із міні ГЕС буде збудовано й розважальний заклад.
Активістами спільно з експертами було вирішено надіслати меру Тернополя Сергію Надалу перелік питань щодо екологічної ситуації Тернополя, а також прохання організувати громадські слухання, на яких небайдужі зможуть провести діалог безпосередньо із владою, – пише ЛТДейлі.

Коментарі вимкнені.