Саджанку в Тернополі варто купувати саме зараз, поки ціни ще не виросли

На центральному ринку Тернополя вже продають саджанку. Поки що ціна на неї – 10-15 гривень за літр. Хоч і садити цибулю ще рано, проте купити її варто заздалегідь. Чим ближче до сезону, тим вона буде дорожчою, прогнозують продавці. До прикладу, у квітні минулого року літр саджанки коштував 30 гривень, а на початку травня ціна зросла до 50 гривень за літр, – повідомляє TV-4.

На центральному ринку Тернополя торгують саджанкою вже два тижні. Привозять її переважно з сусідньої, Вінницької області, там і вирощують. Поки що – вибір цибулі на розсаду великий, а ціна не дуже висока.

– Я приїжджаю з Вінницької області, ми привозим вже не перший рік до вас цибульку, гладіолуси маєм, сіянку, ми багато її вирощуємо і люди в нас купують, тому що вона в вас гарно родить. Є й середня, є й зимова. У нас солодкі сорти, вона не пекуча і смачна, її можна їсти і сиру, – нахвалює свій товар продавець саджанки пані Світлана.

Покупців, розповідає пані Світлана, негусто. Більшого напливу продавці чекають в кінці березня – у квітні, коли розпочнеться сезон.

Термін зберігання саджанки – два- три місяці, отож продавці радять подбати про неї заздалегіть. Пригадують, у кінці квітня – на початку травня минулого року через дефіцит літр саджанки коштував п’ятдесят гривень. Закупівельну ціну тоді підвищили втричі.

Коментарі вимкнені.