Сергій Притула прокоментував шокуючу заяву Дорна щодо “спонсорування” АТО

Тернопільський Сірий — Сергій Притула не забарився з реакцією на заяву співака Івана Дорна.

Нагадаємо, в інтерв’ю російському відеоблогеру Дорн зазначив, що не “спонсорував” антитерористичну операцію й українську армію, а гроші давав тільки постраждалим під час обстрілу в Маріуполі.

“Один з волонтерів вирішив розпорядитися цими фінансами по-іншому: купив оптичні приціли і привселюдно мені подякував за це. Я сказав: “Давай, щось роби, бо якось незручно вийшло”, – розповів Дорн.

Ім’я волонтера співак не назвав. У січні 2015-го на своїй сторінці у Facebook Сергій Притула оприлюднив пост, де зазначив, що Дорн допомагав українській армії.

“За гроші, які мені давав Іван Дорн, я восени купував джип для хлопців в АТО, оптику, шоломи. Гроші великі і, що важливо, у валюті. Робилося все “тихо”. Тому що ситуація, коли людина заробляє “там”, а допомагає “тут”, усіх задовольняла”, – написав тоді Притула. Нині посилання на допис неможливе. Лишився лише скрін.

“Доброго дня, – пише Сергій на своїй сторінці в Facebook. – Мене звати Сергій Притула і я відповідаю за свої слова. За слова Івана Дорна – ні. Нікого ні в чому не переконую і дякую за увагу”.

Цим постом Притула запросив представників ЗМІ вважати це офіційним коментарем.

Коментарі вимкнені.