Сергій Надал дарує тернопільським студентам унікальний подарунок

Вже найближчої п’ятниці у Тернополі стартує студентський фестиваль «Studfest 2013», який пройде в рамках проекту «Тернопіль – студентська столиця».

Протягом 24-26 травня студентські команди з різних міст України змагатимуться за кубок «Студентської столиці». Переможці фестивалю отримають унікальний подарунок від  міського голови Тернополя Сергія Надала – поїздку в грузинське місто вогнів та фонтанів Батумі.  Зокрема, 2 учасники з команди-переможниці поїдуть на молодіжний фестиваль, який відбудеться у колисці Грузії 20 червня.

«Оскільки молодь сьогодні має сучасну техніку, якою можна роботи якісні фото та відео, а наші парки обладнані WiFi я запропонував зробити ще один конкурс. Автор фото, відео чи повідомлення про фестиваль, який набере найбільше «лайків» та «перепостів» у соціальних мережах також поїде в Батумі», – каже міський голова Сергій Надал.

Протягом заходу планується встановити 2 рекорди України – «Найдовша шпаргалка» та «Найбільше студентів в тролейбусі». Загалом у фестивалі візьмуть участь понад 200 студентів.

За інф. міської ради

-1 thoughts on “Сергій Надал дарує тернопільським студентам унікальний подарунок

  • 06:52 | 20.05.2013 о 06:52
    Permalink

    в питаннях розуміння євроінтеграції Надалу немає рівних

  • 11:54 | 20.05.2013 о 11:54
    Permalink

    а чого лопати не дарує? наступного року не було б проблем з снігоприбиранням на вулицях міста…

Коментарі вимкнені.