Що насправді входить у вартість платежів за опалення у Тернополі (фотофакт)

Самим непосильним тягарем для Тернополян є платіж за опалення наших осель котельними КП «Тернопільтеплокомуненерго».
Він є серед найбільших в Україні.
Коли дивишся на таке теплопостачання жах бере від безвідповідальності міської влади перед мешканцями міста.
Практично усі мережі між будинками гріють землю. Втрати шалені. Ми за власні кошти компенсуємо ці втрати. Постає багато питань до керівників міської влади п. Надала, п. Стемковського.

Які втрати тепла ми оплачуємо?
Який зміст було встановлювати теплові пункти при дірявих мережах? Витрачене величезні кошти – 50 млн.$ USA за кредитом, який буде виплачуватись з наших податків.
Для чого витрачати кошти на термомодернізацію будинків, коли це не впливає на тариф оплати, коли мережі діряві?
Як відповідає міська влада і КП «Тернопільтеплокомуненерго» за втрати тепла?
По факту цій безлад вигідний усім хто гріється біля цього бізнесу. Чим більше витрачається газу, торфу, електроенергії тим краще для тих, хто живіться цім бізнесом.
А що споживачам робити? Тільки платити. Усі споживачі не мають права вибору. Ми не маємо підтримувати цю дику безвідповідальну, систему. Нам таки котельні і комунальні підприємства не потрібні. Держава має надати право вибору на спосіб обігріву свого помешкання кожному громадянину.
Пару слів про кредит, який міська рада пустила на встановлення теплових пунктів. Він має назву – ПРОЕКТ СВІТОВОГО БАНКУ «ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ В СЕКТОРІ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ УКРАЇНИ» як план екологічного та соціального управління?
То що використання торфу у котельних – це екологічне управління? Межі у безвідповідальності дій влади немає.
У характеристики проекту написане: «програма відновлення і модернізації включає в себе всі необхідні заходи для відновлення фізично зношених трубопроводів….. « у першу чергу. Але цього не зроблено.
В цілому складається враження що котельні і централізоване теплопостачання потрібно не для людей а для влади з метою пограбування своїх виборців. І їм так добре.
Виставляю свіжі фото обігріву газонів у зимовий період. При чому теплотраса між будинками вул.. Л. Українки 7 до буд 3 була нещодавно замінена.
Голова ГО «ЕКОАЛЬЯНС» О. Філь 

Коментарі вимкнені.