Що так дзижчало цих вихідних біля “Збруча” у Тернополі (відео)

5-6 листопада 2016 року в Тернополі проходив Чемпіонат Федерації картингу області.  Картингісти змагалися на трасі, що за “Збручем”, біля дитячо-юнацької спортивної школи з футболу та інших ігрових видів спорту.

Це єдина сертифікована траса в Західній Україні. Її у Тернополі відновили в 2015 році.

Про це – в інста-блозі Вовк ЛюПки:

“Йшла біля автовокзалу, почула звуки картів, вирішила глянути. Погуглила, а то, виявляється Чемпіонат Федерації картингу у Тернопільській області. І ганяють тут навіть картингісти із сусідніх областей.

Якщо чесно, то я й не знала, що тут є така траса (за “Орнавою”, де новий овочевий ринок). Ну так, бо лише в 2015-му її відновили. І вона взагалі єдина сертифікована в західній Україні.

Незважаючи на дощову погоду, змагання таки проводили. Було дуже приємно, радісно і гордо спостерігати це видовище. Бо спорт у місті – це позитив. Шкода тільки, що глядачів було менше, ніж на водномоторних змаганнях. Бо цей чемпіонат так не рекламують, як аквабайки і човни.

А, між іншим, саме з картів розпочинали свою кар’єру гонщики Формули-1, типу Шумахера та Алонсо…”


Довідка:

Картинг, як спорт, у Тернополі з’явився у 60-х роках минулого століття. Тоді любителі побудували трасу. Але згодом її занедбали, бо не було можливості належно доглядати її.

У 2015 році, спільними зусиллями Тернопільської обласної та міської ради, а також спонсорів, була побудована траса довжиною понад 720 метрів.

Вона відповідає всім стандартам картингового спорту.

Коментарі вимкнені.