Скоро у Тернопіль приїдуть ті, чию музику радить Святослав Вакарчук

Їхню музику радять Святослав Вакарчук і Каша Сальцова. Цей гурт увійшов до топ-20 найпрослуховуваніших українських артистів наlast.fm одразу за «ВВ» і Pianoбоєм, а квитки на останній концерт у Києві були розпродані задовго до дня виступу.
Одна з найхаризматичніших українських музичних формацій – київський гурт Vivienne Mort – 5 листопада представить у Тернополі нову програму під назвою «ROSA».
Кожен їхній виступ вражає сильними вокальними партіями тендітної вокалістки та глибоким змістовним наповненням текстів. Тонкими пальцями вони торкаються самого серця, але поводяться з ним ніжно, ніби торкаються до пелюсток троянди.
Найвідданіші фанати, навчені попередніми концептуальними альбомами «ГОТИКА» та «FILIN», вже починають шукати різноманітні символічні значення слова «rosa», а менш романтичні меломани готуються насолодитися рідкісною дозою естетичного задоволення. Vivienne Mort щороку збирають все більші і більші зали по всій Україні і запрошують тернополян на концерт в Український дім “Перемога” 5 листопада о 19:00
____________
квитки онлайн: http://kasa.in.ua/ua/events/view-vivienne-mort-nova-prohrama-rosa-ternopil.html

каси: ЦУМ, магазин KONIKA (пр. Шевченка, 12)
ПК “Березіль” (вул. Миру, 6)

Коментарі вимкнені.