Спілку художників в Тернополі вже приватизували, а на черзі її приміщення в центрі міста?

Дивно чути, щоб за організацію власної персональної виставки картин молодий художник платив 4-5 тисяч гривень за оренду приміщення, яка саме для виставок і призначене. Тим більше, що воно знаходиться в безоплатній оренді, відповідно до рішення міської ради.
Дивиною є і ставлення голови осередку спілки до інших молодих митців, яких просто не допускають до приміщення, натомість про всі виставки та конкурси знають лише здебільшого учні пана Дороша.
Вершиною цинізму стала відмова у проведенні виставки “Майдан гідності”. У багатьох містах України всі спілки погодилися провести її безкоштовно і надавали для цього свої приміщення. Коли ж тернопільські організатори звернулася за допомогою до Ігора Дороша, він у дуже грубій формі відмовив.

Виставка таки відбулася завдяки сприянню директора обласного архіву, а кошти в сумі 40 тис. грн від продажу картин були передані на потреби АТО.

Чому керівник Тернопільського відділення Спілки художників себе так веде, пояснити важко. Однією з причин може бути та, що приміщення спілки готують до продажу комерційній структурі.

Поки що ця інформація неперевірена, але все вказує на те, що з громадської організації створили закритий клуб декількох наближених до пана Дороша людей, а молоді тернопільські художники, яких вже понад 200, повинні самі торувати свій шлях в мистецтві.

-1 thoughts on “Спілку художників в Тернополі вже приватизували, а на черзі її приміщення в центрі міста?

  • 09:39 | 24.01.2015 о 09:39
    Permalink

    На схіному масиві біля приміщення Художнього комбінату він продав землю для багатоповерхівки…

Коментарі вимкнені.