Стало відоме ім’я нового молодіжного мера Тернополя (ексклюзивне інтерв’ю)

Тернопільська міська рада сьогодні стала ареною умовної боротьби за мера молоді нашого міста. На цю посаду в Файному вперше обрано представницю прекрасної половини людства – Вероніку Дякович. Нагадаємо, попереднім Молодіжним мером був Любомир Шимків, а перед ним – нинішній депутат міської ради Назар Зелінка. Заступниками обрали Віталіка Дембіцького (МГО “Файне місто”) та Uri Sobi (радник міського голови з питань розвитку велоінфраструктури). 

Досьє: 22 роки, по гороскопу — Рак, за фахом — соціолог, закінчила магістратуру Львівського національного університету імені Івана Франка. Хобі — флористика та декор.

 Вероніко, напередодні нинішніх виборів у соціальних мережах з’явилися коментарі з приводу, чи отримує молодіжний мер зарплату? То отримує чи ні?

— Наскільки мені відомо, зарплати в молодіжного мера немає.

— За яких умов функціонує Молодіжна міська рада? Що і як вона може вирішити?

— Молодіжна міська рада функціонує як консультативно-дорадчий орган при Тернопільскій міській раді. У нашому баченні вона повинна стати дієвою та ефективною платформою для комунікації та співпраці активної молоді. Бути містком між владою міста та молоддю.

— Яку вікову категорію визначаєш як молодь?

— Всіх, хто вважають себе молодими у серці :). А якщо серйозно, то в Україні до молоді відносять людей віком від 14 до 35 років.

— Що може згуртувати молодих людей нашого міста?

— Цікаві ідеї, спільні проекти і діяльність, спрямована на саморозвиток та користь для суспільства.

— З чого розпочнеш завтрашній день у статусі молодіжного мера Тернополя? До речі, улюблений день більшості – п’ятницю.

— Завтра планую зустрітися зі своєю командою та попереднім керівництвом Молодіжної міської ради, щоб перейняти їхній досвід та запланувати кроки, які потрібно зробити насамперед.

Ірина Юрко.

Коментарі вимкнені.