Stare misto: ексцентричність із букетом дзвіночків (фоторепортаж)

8-9 червня у Львові пройшов один з наймасштабніших фестивалів в Україні Stare Misto.

Тому пропонуємо Вам серію фоторепортажів з цієї  грандіозної події, які зробила спеціально для “Погляду” Анна-Лілія Кокора.

Про IAMX стільки думок, що не знаю, як їх викласти в трьох абзацах.

IAMX – це гурт, який я почула на першому, в своєму житті, rock-фестивалі.  IAMX – це щось настільки особисте, що навіть ділитися ним не хочеться, воно лише моє!  В мене є друзі, з якими я буду завжди-завжди  слухати IAMX. І є друзі з якими я ніколи не зможу їх ділити.  Кожна пісня IAMX щось для мене символізує. Stare Misto  i IAMX це вже як ритуал, який знаменує вдале літо.

Звичайно, не потрапити на прес-конференцію з IAMX було б смертним гріхом. Було дуже приємно спілкуватися з Жанін (учасницею гурту):

– Я рада, що народилася в цю епоху. Щодня відкриваю для себе щось нове, – відповіла Жанін на питання моєї подруги Юлі Катинської. (Можливо ви хотіли б народитися в іншій епосі?). Юльця завжди готує незвичайні та оригінальні питання, які дивують та іноді шокують учасників прес-конференцій.

Але, звичайно, героєм вечору був Кріс Корнер – засновник IAMX, геніальний музикант і дуже ексцентричний артист.  Щоб довго Вам не морочити голову своєю писаниною – дивіться, краще, фото і Ви все самі зрозумієте=).

Коментарі вимкнені.