“Сумно…  Дуже… Навіть, не сумно, а до болю образливо”, – для Сергія Надала ЗСУ не в Першу чергу?

Вчора, 20 лютого, мала відбутися чергова зустріч Сергія Надала з ініціативною групою “ЗСУ в ПЕРШУ чергу”. Але міський голова був відсутній, попри обіцянку щомісяця зустрічатися з активістами.  Натомість нього прийшли чоновники, які ні на одне питання не мали відповіді. Про результат зустрічі розповідає Любов Атласюк.

За її словами, Сергій Надал в домовлені, заздалегідь, час і дату,   мусив спланувати собі поїздку на Схід, щоб передати дрони особисто. 

  • Отож. Результат спілкування з представниками робочої групи Тернопільської міської ради дорівнює нулю… На більшість запитань були відповіді: «Не володіємо такою інформацією», 
    «Ми не можемо, бо діємо в рамках чинного законодавства», «Це питання не до нас», – розповідає Любов.

Хоча ініціативна група “ЗСУ в ПЕРШУ чергу” піднімала  питання не про «відкриття санаторію на Марсі», а хотіли лише дізнатись:

– Чому не можна збільшити та пришвидшити закупівлю усього необхідного для Сил Оборони?  (бо скоро може не бути де ставити бруківку!)

– ⁠Чому кошти платників податків розпорошуються на дуже сумнівних закупівлях??? (наприклад, охорона міської ради нам обходиться в 1,5 млн грн, тоді як у Хмельницьку, наприклад, на це вистачає 500 тис…)

– Чому з міського бюджету виділяються мільйони на піар мера? (близько 10 млн грн лише через Прозоро!)

– ⁠Чому депутати не збираються в сесійній залі?

– ⁠Чому на ЖКГ виділено у 2024 році майже 1 млрд грн (третина бюджету), а на зарплати вчителям не вистачає 117 млн??? До слова, на критичні витрати ЖКГ у інших міст вистачає 100 млн…

  • Сумно…  Дуже… Навіть, не сумно, а до болю образливо… Бо ці байдужі люди шукають не можливості, а відмовки…  Оскільки, жодної відповіді вони нам сформулювати не змогли, то вони попросили у нас час на підготовку до цих питань. До березня. Пообіцяли відповіді та зустріч в березні. От так, – розповідає Любов Атласюк.

Нагадаємо, за попередніми домовленостями Сергія Віталійовича Надала з ініціативною групою «ЗСУ в першу чергу», щомісячно мали відбуватися зустрічі у форматі Надал-активісти, на яких влада обіцяла публічно розповідати про те, що зроблено в плані допомоги військовослужбовцям і про те, які кошти передбачено у міському бюджеті для допомоги військовослужбовцям та їхнім родинам, щодо черговості надання допомоги, механізми забезпечення військових Тернопільського гарнізону необхідною технікою, обладнанням, амуніцією та іншим спорядженням

 

 

Коментарі вимкнені.