Феміда таки наздогнала Головного прокурора чотирьох районів Тернопільської області. Його звільнили

6 грудні Феміда наздогнала Головного прокурора чотирьох районів області –  керівника Чортківської місцевої прокуратури Олега Рекуша.  Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів вирішено: притягнути до дисциплінарної відповідальності  Олега Рекуша, та накласти на нього дисциплінарне стягнення у виді звільнення з посади в органах прокуратури.

Нагадаємо, у ході досудового розслідування встановлено, що на початку березня 2017 року керівник Чортківської місцевої прокуратури Олег Рекуш, у підпорядкування якого входило одразу чотири райони Тернопільщини – Чортківський, Гусятинський, Борщівський, Заліщицький, вимагав від прокурора цієї ж прокуратури Романа Маржана надати йому грошові кошти у сумі 5 тис. грн. за ненастання для нього негативних наслідків за допущені у роботі недоліки, які було виявлено працівниками Генеральної прокуратури України в ході перевірки щодо дотримання прокуратурами Тернопільської області законодавства про попереднє ув’язнення, про Національну поліцію та іншого законодавства щодо додержання конституційних прав затриманих, ув’язнених та адмінарештованих осіб у спеціальних установах тощо, що, згідно з розподілом обов’язків, є безпосереднім напрямком діяльності підпорядкованого прокурора.

 За даними СБУ, Олег Рекуш вимагав від свого підлеглого цілих 20 тисяч гривень, а був затриманий співробітниками спецслужби під час отримання першої частини хабара у розмірі 5 тисяч гривень.

Коментарі вимкнені.