Цю справу просто продали, – одна з найгучніших корупційних справ на Тернопільщині розвалилася

2 липня 2013 у центрі Тернополя біля магазину «Молоко» співробітники міліції провели операцію по затримуванню хабарників. Тоді наручники одягнули заступнику начальника оперуправління головного управління Міндоходів України в області Віталію Ясінському, начальнику відділу оперативних розробок управління Державної служби боротьби з економічними злочинами обласної міліції  Івану Гусці  та начальнику УДСБЕЗ Чортківського райвідділу міліції Степану Борису. Як повідомляли у прес-службі обласної прокуратури, йшлося про 40 тис. грн. Частину коштів посадовці отримали ще у червні 2013, а при одержанні решти їх затримали. Прокуратура передала справу у суд.

І ось 8 жовтня суддя Анна Мостецька (на фото вгорі) ухвалила рішення, згідно якого Віталій Ясінський та Іван Гуска визнані невинуватими, Степана Бориса звільнили від призначеного покарання  у зв’язку із закінченням строків давності…

Тернопільський активіст Іван Ковалик впевнений, що цю справу просто продали. Про це чоловік пише у мережі Фейсбук.

  • Я був присутнім не на одному судовому засіданні по цій справі і повірте доказова база там була ще та. Якщо справи з такими доказами розвалюються, то топ-корупціонери можуть почувати себе у повній безпеці. Найбільше мені шкода підприємця, який не побоявся і написав заяву в УСБУ в Тернопільській області на бандитів з поліції та податкової міліції, які вимагають в нього гроші. Цей підприємець 5 років ходив на суди, де постійно зустрічався з цією бандою, яка обзавелася найдорожчими місцевими адвокатами та просто сміялися в обличчя сумлінному громадянину.  Після таких судових вироків впевнений, що підприємці не матимуть бажання в майбутньому писати заяви в правоохоронні органи, що в них вимагають кошти різні контролюючі органи.  Впевнений, що цю справу просто продали! Цікаво кому?

Коментарі вимкнені.