Святослав Вакарчук виступив у Тернополі в незвичному антуражі (Фото, відео)

Світлина від Iryna Iurko.11 квітня Тернопіль став п’ятим містом в Україні, де з камерним оркестром виступив Святослав Вакарчук (диригент – Мілош Єліч, саунд-продюсер та музикант “Океану Ельзи”). Співак акомпанував собі на роялі — саме так і створювалися хіти “Океану Ельзи”, у цьому лідер гурту зізнався тернопільським слухачам. 

 Зала палацу культури “Березіль” була заповнена вщерть. Організаторам довелось доставити пристосовані сидіння, аби усі охочі змогли послухати Вакарчука у незвичному антуражі. Чимало поціновувачів творчості Святослава Вакарчука прийшли з зовсім маленькими дітьми, умови програми надавалися для цього.

  •  “Те, що на концертах багато малих дітей, мені страшно подобається, – сказав зі сцени Вакарчук. – Це, мабуть, унікальна можливість для молодих батьків привести дітей на наш концерт. Бо на стадіон не приведеш: там і дуже голосно, і потоптати можуть. А тут якраз саме воно”.


Минулого разу Святослав Вакарчук був у Тернополі з повним складом “Океану Ельзи” в травні 2017 року.

  • Відносно давно не виступав тут, але завжди з приємністю приїжджаю в Тернопіль не тільки на стадіон, але й в такі, невеликі зали, — розповів співак. – Чесно кажучи, не знаю, чи ще коли-небудь ми будемо грати щось на кшталт цієї програми. Це вже шостий чи сьомий концерт: непросто одночасно бути піаністом і співаком. Тим більше, чоловіки, на відміну від жінок, добре дві справи одночасно не вміють робити, – пожартував він. – Але я буду старатися. Дуже важливо мати щирі емоції і бажання показати себе, ділитися, тим, що в тебе є. Але треба так само розуміти, що все, що ми даємо людям, потрібно робити якісно і підготовлено. Інакше воно не дуже працює.

Тему політики у паузах між піснями співак все ж не оминув.

  • Сьогодні я зайшов у ресторан в Тернополі, почув два прізвища (ви здогадуєтесь?), – усміхаючись сказав Вакарчук. – Я постійно думаю про те, що сьогодні, хай там як, але в нас є можливість вибирати, займатися роботою, кар’єрою, особистим життям. Насамперед, заслуга у цьому – не політиків – не тих, хто сьогодні сперечається за наші голоси. Це заслуга людей, які сьогодні на Сході, поки йде війна, захищають нас з вами. Буквально віддають свої життя. Війна триває, вона нікуди не ділася. Давайте не загубимо за нашими, можливо, щирими, але все-таки зацикленими на собі емоціями, не забудемо про головне і подякуємо хлопцям і дівчатам, які сьогодні по-справжньому боронять нашу країну. Тому що країна, яка в війні – особлива країна.До слова трапезував Славко у тернопільському пабі “Файне місто”.

    Світлина від Сім'я ресторанів Файного Міста.
    “Завжди раді вітати наших зіркових гостей! Сьогодні працювали для Святослав Вакарчук. Будемо щасливі бачити вас знову!”, – йдеться на сторінці Сім’ї ресторанів Файного Міста у Facebook.
  • Світлина від Iryna Iurko.

Першою того вечора прозвучала пісня “Мить”, яка підкреслює контекст сказаних Славком слів. Цього вечора звучали й улюблені мільйонами пісні, одні із перших гурту “ОЕ” та одна народна – “Ой, чий то кінь стоїть”.

Концерт тривав понад дві години. Квитки вартували від 350 до 1750 грн.

Comments are closed.