Тарас Мельник розповів про двох жінок, які зіграли ключову роль у його участі в “Голосі країни”

Нещодавно, напередодні фіналу вокального шоу “Голос країни” учасник Тарас Мельник розповів “Комсомолці” про складнощі на сцені, жінку, завдяки якій він потрапив на проект, та жінку, яка підтримувала його у “Голосі…”.

Радіодіджея Тараса Мельника з Тернополя (22 роки) заявити про себе на проекті вмовила учасниця другого сезону і його близька подруга Уляна Воробей. Тарас був змушений демонструвати на “Голосі …” свою універсальність під різними ракурсами. А найскладнішим моментом на шоу вважає виступ на першому прямому ефірі (після батлів), коли співав хіт “Машини часу” – “Он был старше её”.

– Раніше ніколи не співав такі композиції, – розповідає Мельник. – І коли наша команда вирішила, що я буду співати саме цю пісню, довелося за пару днів вивчити слова.

Також Тарас прокоментував стосунки зі своїм тренером Тіною Кароль, яка нещодавно втратила чоловіка:

– Тіна намагалася робити вигляд, що нічого не сталося, не тільки в присутності камер, а й за лаштунками, на репетиціях. Команда всього проекту намагалася дотримуватися такої ж позиції. Вона завжди уважна і чуйна. Тіна – справжній професіонал, з якого треба брати приклад!

Коментарі вимкнені.