Тернопіль четверте місто в Україні, яке матиме “Осередок здорового дозвілля”

В рамках проекту “Осередок здорового дозвілля” представники благодійної фундації “Відкриті серця України” у період з 11 по 13 квітня відвідали 8 міст західної частини України. Представники Фундації оглянули 25 потенційних ділянок для розміщення “Осередків здорового дозвілля”, на яких було проведено фотозйомку та визначено їх координати.

Тернопільським дітям пощастило.

У Тернополі представники Фонду зустрічались 11 квітня з міським головою Сергієм Надалом, оглянули можливі місця розташування спортивно-ігрового комплексу та підписали меморандум про співпрацю. Очільник міста запевнив київських гостей, що міська рада надасть максимальне сприяння для створення відповідного об’єкту в Тернополі.

Спортивно-ігровий комплекс складатиметься з 4-х модулів: Здоров’я (майданчик для занять вуличним фітнесом), Спорт (майданчик для ігрових видів спорту), Дитина (ігровий майданчик для дітей), Дозвілля (зона для відпочинку, де можна перекусити, переглянути пресу, почитати книгу, скористатись спортивним інвентарем або вільною точкою доступу WiFi).

“Земельна ділянка, яка знаходиться на території гідропарку “Топільче” була визначена пріоритетною для створення “Осередку здорового дозвілля” влітку цього року. Зазначена територія відповідає головному критерію проекту – зручність розташування і доступність для якомога більшої кількості мешканців міста” – сказав виконавчий директор Фонду Полтенко Євген.

Загалом Фонд має намір протягом 2012 року профінансувати облаштування подібних об’єктів принаймні у трьох містах України.

Коментарі вимкнені.