Тернопіль готується до святкування Дня народження

У парку Національного Відродження уже почали монтувати сцену. За тим, як це відбувається, можна спостерігати і з дому за допомогою встановленої веб-камери  (переглядати можна ТУТ).

О 18.30 год. в парку розпочнеться  огляд квітів та квіткових композицій на тему цілісності і єдності України «Патріотична Україна». А о 19 год. на Співочому полі відбудеться урочисте нагородження кращих людей міста.

Всього у місті  вже майже сімдесят камер.

Тернополяни та мешканці різних куточків планети тепер мають змогу переглядати файне місто у багатьох ракурсах. Всі веб-камери працюють в онлайн режимі та дають змогу спостерігати цілодобово за тим, що відбувається в режимі реального часу.

Камери встановлені в місцях концентрації ДТП, великих площах міста, а також біля нічних розважальних закладів та магазинів. Завдяки спеціально створеному інтернет-порталу http://webcam.te.ua/ кожен бажаючий може у режимі он-лайн переглядати відео з камер.

Даний проект реалізований спільно Тернопільською міською радою (в особі Комунального підприємства “Тернопіль Інтеравіа”), провайдерами телекомунікацій “БіттерНет” та “Колумбус”, компанією “Нексус”, маркетинговим центром “Далі”. Сайт надає можливість вільного он-лайн перегляду частини публічних камер СЦВМТ, кількість котрих постійно збільшується.

 

 

 

 

Коментарі вимкнені.