Тернопільщина вирішила цікаво популяризувати замки

Тернопільщина вирішила цікаво популяризувати замки. Свята замків проводитимуть на Тернопільщині. Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

Такі заходи відбуватимуться на об’єктах істориісо – архітектурної спадщини в районах області з метою туристичної привабливості регіону та належного утримання пам’яток оборонної архітектури.

Згідно з розпорядженням, утворено організаційний комітет з підготовки та проведення свят замків Тернопільської області Бережанській, Борщівській, Бучацькій, Гусятинській, Заліщицькій, Збаразькій, Зборівській, Кременецькій, Підволочиській, Теребовлянській, Чортківській і Шумській районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам Тернопільської і Чортківської міських рад спільно з органами місцевого самоврядування, на території яких знаходяться пам’ятки оборонної архітектури, забезпечити впорядкування пам’яток оборонної архітектури та розробити заходи і забезпечити організацію проведення свят замків.

Зокрема, у Тернополі свято відбудеться 17 квітня, у Збаражі – 8 травня, у Кременці – 29 травня, у Бережанах – 5 червня, у с. Сидорів Гусятинського району – 12 червня, у м. Скалат Підволочиського району – 26 червня
у Теребовлі – 10 липня, у Чорткові – 24 липня, у с. Нирків Заліщицького району – 14 серпня, у с. Токи Підволочиського району – 21 серпня, у с. Підзамочок Бучацького району – 4 вересня, у смт Вишнівець Збаразького району – 14 жовтня.

Коментарі вимкнені.