Тернопільська міська рада розірвала договір з Євгеном Тешнером

Ми  неодноразово писали про проблеми з паркуванням у Тернополі.

Ще у березні під час зустрічі громадських активістів із начальником управління обласної ДАІ Андрієм Матрифайлом 20 березня, чиновник розповів, що приватному підприємцю Тешнеру Миколі Ярославовичу вручено приписи, щодо приведення наданих йому в користування парковок у відповідність до погодження ДАІ та схем організації дорожнього руху та встановлення дорожніх знаків до першого квітня. Другого квітня був складений протокол. Направили протокол до суду. Поставили контроль до 20 квітня. Якщо не буде виконано – слідуючий протокол буде. Проте змін не було досі.

І вже 6 серпня, на черговому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про розірвання договору з Євгеном Тешнером.  Оператор обслуговував платні парковки на вулицях Будного, Шептицького, Острозького, Майдан Волі, Коперника, 15 квітня та Живова.

«Цьому рішенню передували порушення правил паркування оператором паркування Євгеном Тешнером, – розповідає начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський. – У діях підприємця було ряд порушень, зокрема відсутність паркоматів, неналежне прибирання території, неналежний стан розмітки місць для паркування, збір коштів у невстановлених місцях та інші. Неодноразово від управління надсилалися письмові попередження підприємцю, була створена комісія за дорученням міського голови, яка надала висновки та терміни на усунення порушень, проте змін не відбулося».

У зв’язку з цим, виконавчий комітет розірвав договір та дав доручення оголосити новий конкурс на відбір оператора паркування у Тернополі. Дана організація, з якою розірвано договір, буде надавати послуги паркування на визначених ділянках до моменту оголошення переможця конкурсу.

-1 thoughts on “Тернопільська міська рада розірвала договір з Євгеном Тешнером

  • 12:41 | 6.08.2014 о 12:41
    Permalink

    Виконавчий комітет що не сповна розуму? Якщо договір розірваний то на яких підставах Тешнер буде здійснювати діяльність оператора парковок? А може в договорі є якась заковирка? Чи це ще один популістичний хід Надала?

  • 00:54 | 7.08.2014 о 00:54
    Permalink

    Правильно зробили! Тешнер-аферист. На парковках вічний бардак був!

Коментарі вимкнені.