У Сиротюка визнали свою помилку

Заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра зустрівся із представниками громадської організації «Ядро», котрі вимагають забезпечення можливості громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, тобто входження представників громадськості до Громадських рад при департаментах та управліннях Тернопільської облдержадміністрації.

Спілкуючись із громадськими активістами, Леонід Олексійович наголосив, що думка громади важлива для прийняття рішень, тому наразі триває процес переформатування Громадської ради при Тернопільській облдержадміністрації та створення таких органів при департаментах та управліннях.

«Питання створення фахових Громадських рад при структурних підрозділах вже обговорювалось. До 11 серпня голова ОДА Олег Сиротюк  доручив дати пропозиції по кожному з підрозділів подати пропозиції до положення про Громадські ради при департаментах та управліннях.  – роз’яснив Леонід Олексійович. – Втім наразі де-факто ми маємо існуючий старий склад Громадської ради, яка є бездіяльною та не відповідає вимогам громади. Створення нового діючого органу, очевидно, буде забезпечено.

Леонід Бицюра наголосив, що формування повноцінного органу неможливе без участі активних громадян, котрі зараз задіяні в АТО та долучаються до волонтерської діяльності на місцях.

За словами заступника голови Тернопільської облдержадміністрації, до Громадських рад при департаментах входитимуть громадські активісти, компетентні у тій чи іншій галузі. Найактивніші із них формуватимуть  Громадську раду при ОДА.

«Ми розділяємо хвилювання громади щодо термінів перезавантаження влади і зробимо все, щоб пришвидшити цей    процес», – зауважив Леонід Бицюра.

Довідково: Громадська рада буде постійно діючим консультативно – дорадчим органом, створеним з метою забезпечення громадського контролю за діяльністю місцевих органів виконавчої влади щодо формування та реалізації державної політики на регіональному рівні, дотримання законності у відносинах з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, використання коштів Державного та місцевих бюджетів, організації та проведення виборчих процесів різного рівня.

Коментарі вимкнені.