Тернопільська церква передала автомобіль Ford Maverick для потреб бійців на Сході України (фото)

Тернопільська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату спільно з головним управлінням по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Тернопільській області 7 вересня 2014 року, офіційно передала автомобіль Ford Maverick для потреб тернопільських бійців на Сході України, який було куплено за сприяння духовенства Тернопільської єпархії та коштів діаспори українців в США.
Це – позашляховик, адаптований як до асфальтних так і ґрунтових доріг. Загальний рівень комфортабельності машини досить високий. Вона динамічна, простора, з високою маневреністю, оснащена системою безпеки, яка призначена забезпечити якомога вищий ступінь захисту у разі зіткнення. Окрім того, наявна система допомоги при екстреному гальмуванні дозволяє швидко зреагувати на несподіванки.

Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор разом із духовенством єпархії поблагословив роту тернопільських солдат, їх родичів та друзів, які прийшли підтримати бійців та провести у складну та неблизьку дорогу.

Високопреосвященнійший владика відслужив молебень за перемогу України у боротьбі з ворогом та повернення роти додому, окропивши солдат святою водою.
Владика Нестор також звернувся до усіх присутніх зі словами: «Обов’язок кожного  громадянина – молитися за свій народ. Не займати пасивну позицію, а діями дбати про свою державу, тоді й вона принесе людям користь. У важкі часи особливо важливо уміти відкласти особисті інтереси заради інтересів держави».
Ірина СКОРОБОГАТА

прес-служба Тернопільської єпаріхії   

Коментарі вимкнені.