Тернопільські студенти плетуть маскувальні сітки воїнам АТО

Майже 1000 кв. м. маскувальних сіток за цей рік відправили в зону АТО студенти історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.
«Наші студенти – ініціативні та самовіддані, якщо йдеться про спільну корисну справу. Минулого року університетський колектив організовував збори коштів, амуніції, продуктів харчування для бійців. Згодом з’ясували, що є потреба в сітках для маскування. Чи не кожен захід, який проводимо в нашому виші, містить елемент благодійності: усі кошти спрямовуємо на допомогу захисникам», – розповідає кандидат історичних наук, депутат міської ради від Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Володимир Місько.
Пошуком тканини і її фарбуванням студенти займаються самотужки. Поміж заняттями або в позанавчальний час виконують заплановану роботу. «За семестр ми плетемо 20 сіток, тобто приблизно 600 кв. м. Наші студенти охоче долучаються до цієї справи, бо знають, наскільки вона значуща. Виготовлені за останній тиждень сітки ми передали 80-й десантно-штурмовій бригаді», – коментує доцент кафедри стародавньої та середньовічної історії Володимир Кіцак.

Коментарі вимкнені.