Тернопільські військові тепер під Божим захистом (фото)

8 липня 2014 року о 9 годині   високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький відслужив молебен на території  воєнної частини новоствореного батальйону «Тернопіль». Високопреосвященнійшому владиці спів служили:голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України, старший капелан Тернопільської єпархії прот. В’ячеслав Кізілов , прот. Іоан Лесик та протодиякон Юрій Коханський.У складних бойових умовах крім обов’язкових предметів захисту,кожний боєць сподівається також і на захист духовний: жертовну материнську молитву та натільні  хрестики , що були освячені духовними отцями і подаровані бійцям.

Владика Нестор окропив військових  освяченою водою та побажав  дотримуватися Божих заповідей, бути чесними, порядними та усвідомлено засвоювати потрібні  знання,які стануть у нагоді  під час  захисту своєї  Батьківщини.

Владика Нестор зазначив,що у часи політичного та фізичного протистояння  наші священики беруть на себе велику працю перебувати разом із захисниками,оберігати та підтримувати їх духовно.  Командир батальйону територіальної оборони  підполковник  Ларін  Ігор Васильйович  погодився із владикою та зазначив,що духовні настанови,Боже слово та підтримка отця капелана є для них суттєвою допомогою.

-1 thoughts on “Тернопільські військові тепер під Божим захистом (фото)

  • 10:53 | 11.07.2014 о 10:53
    Permalink

    ну що ж ви за люди? як можна назвати захисниками сволоту, котра стр1ляе в д1тей, старих людей, ж1нок? г1рше фашист1в. невже ж ви наст1льки туп1, що не можете в1др1знити де правда, а де брехня вашо1 продажно1 1 народоненависно1 влади?

Коментарі вимкнені.