Тернопільських депутатів перевірятимуть на ЧЕСНість

 28 липня в м.Тернопіль на Театральному майдані об 11.00 розпочнеться всеукраїнська акція «Тест твого депутата»,  мета якої – мобілізувати виборців та спонукати їх до усвідомленого голосування на парламентських виборах 2012 року.

Організатори акції – активісти руху ЧЕСНО в усіх регіонах країни – одночасно запропонують мешканцям різних міст  протестувати діючих народних обранців на відповідність 6 «критеріям доброчесності». та відповісти на запитання  – чи гідні такі політики преставляти їх інтереси у парламенті.

Волонтери акції у білих халатах  та футболках  ЧЕСНО роздаватимуть перехожим своєрідну вакцину доброчесності – листівку «Тест твого депутата».

Від імені руху ЧЕСНО експертні кометарі для ЗМІ щодо принципів діяльності та вимог руху нададуть: Юрій Лотоцький та Рустам Ергешов;

 Всеукраїнська  мобілізаційна акція «Тест твого депутата» відбудеться одночасно в 24 регіонах України, – загалом буде роздано 240 000 листівок  по всій Україні.

Порівняти власну оцінку депутатів  з незалежним аудитом парламентарів  від усіх політичних сил  українці зможуть, зайшовши на  сайт Руху ЧЕСНО – chesno.org.

 Громадянський рух «ЧЕСНО» має на меті активізувати суспільство, щоб очистити майбутній парламент від недостойних депутатів.

Рух не підтримує та не виступає проти  жодного політика чи політичної  сили.

 

Коментарі вимкнені.