У Тернополі діти хворі на туберкульоз та здорові ходитимуть у один садочок?

дитячий садокТернополяни знов б’ють на сполох. Адже цього разу справа стосується санаторного дошкільного садочку №6, який відвідують діти, які мають показники захворювання на туберкульозу чи його прояви.
Батьків злякало рішення сесії міської ради «Про перепрофілювання груп в Тернопільському дошкільному навчальному закладі № 6″ винесене  О.П.Похиляк.
– Як Ви собі уявляєте в одному садочку і здорових і слабих дітей, – запитують у влади батьки. –  Від нас і так “шарахаються” всі навколишні люди, а потім можливо Ви взагалі припините його існування?
На що міська рада відповіла, що перепрофілювання груп проводиться, щоб краще оздоровлювати дітей. Так до 1 червня у садочку було 11 груп для дітей з різними проявами туберкульозної інфекції. Так їх хочуть розділити на 6 груп із латентною туберкульозною інфекцією та вилікуваних дітей та у 5 санаторних групах для дітей із неспецифічними захворюваннями органів дихання.
Влада також зазначає, що у санаторні групи з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання будуть зараховуватись дошкільнята, які пройшли оздоровлення у групах для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та вилікуваних від туберкульозу.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.