“Тернопільський гурт “Тріода” – справжня перлина любого мистецького заходу” – спогади викладача

Гурт «Тріода» Володимир Рибак, Олександр Алексєєв, Андрій Гамбаль – випускники інституту мистецтв ТНПУ ім. В.Гнатюка причарували своїм непересічним талантом тисячі вболівальників та суддів Х-фактора.

Справжнім відкриттям 4 сезону Х – фактора стали молоді та надзвичайно талановиті Тернопільчани Володимир Рибак, Олександр Алексєєв, Андрій Гамбаль – гурт «Тріода». Кришталево чисті голоси, бездоганне володіння технікою вокалу, глибина душі та стовідсоткова емоційна віддача,- це те, що якісно відрізняє «Тріоду» від інших учасників конкурсу. Скромні, доброзичливі та щирі, вони, хоча й не зразу, але отримали прихильність суддів. Але, практично, з першого ж ефіру отримали любов та визнання телеглядачів. Чарівна  ведуча Оксана Марченко особисто відвідала Тернопіль і побувала в гостях у хлопців, в кімнаті гуртожитку ТНПУ, де сформувався цей надзвичайно цікавий та перспективний творчий колектив.
Незважаючи на чудові природні дані, юнаки доклали чимало зусиль для розвитку свого таланту. Пригадую, як вони люб’язно погодилися допомогти мені у підготовці університетського концерту. Ми оперативно писали фонограми і от Андрійко Гамбаль каже: «Вибачте, доведеться зробити перерву. У нас хор. Ми не можемо пропускати». Я була приємно вражена тим, що є ще такі пунктуальні, відповідальні студенти, які ні за яких обставин не пропускають занять. До слова зазначу, що і занять не пропускали і фонограми дописали своєчасно,- концерт вдався. Як і всі концерти, на яких виступали Володимир Рибак, Олександр Алексєєв, Андрій Гамбаль. Оскільки вони завжди були справжньою перлиною любого мистецького заходу. Я переконана, що саме Божий дар, яким щедро наділені ці співаки у поєднанні із працелюбністю та старанністю дали їм змогу досягнути такого результату.
Коли співає Тріода, – співає душа. Кожен їх виступ, – це ода українській пісні. Саме такі співаки здатні відродити та пропагувати споконвічну українську пісенну культуру. Проте, на шоу свої правила і результат конкурсу залежить від SMS голосування телеглядачів. Я прошу Вас підтримати справжній талант. Саме від Вашого голосу може залежати результат конкурсу.
В суботу 16 листопада о 19.00 на каналі СТБ транслюватиметься прямий ефір чергового туру виступів 9-ти конкурсантів – фіналістів. Орієнтовно з 21:00 до 22:00 (початок оголошує Ведуча), відбудеться SMS голосування за улюбленого виконавця.
Відправивши SMS- повідомлення: 06 на номер: 7766, Ви зможете підтримати гурт «Тріода».

Доцент каф. практичної психології ТНПУ ім. В. Гнатюка Ірина Чорна

Коментарі вимкнені.