Тернопільський студент виборов третє місце у чемпіонаті України з кік-боксингу

Нещодавно у Запоріжжі відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА серед юнаків та Всеукраїнський турнір найсильніших кікбоксерів України серед юніорів та дорослих.

Команду Тернопільської області представляв 21 спортсмен у різних вікових та вагових категоріях. Всі вони є представниками трьох спортивних клубів – «Медик» (тренер Левицький П.Р., Тернопіль), «Поєдинок» (тренер Огірок Віталій, Тернопіль) та СК «Кремінь» (тренер Сергій Коптюк, Кременець). Загалом тернопільські спортсмени вибороли 9 медалей – 3 золотих, 2 – срібні, 4 – бронзові.

20170401_160834[1] (1)

Найкращі поєдинки були в Максима Левицького СК «Медик» у фул-контакті в ваговій категорії 52 кг. Він виборов І місце. Відмінний результат показав та Роман Харитонюк СК «Кремінь» у ваговій категорії 37 кг – здобув ІІ місце в лайт-контакті. Добре виступив студент четвертого курсу стоматологічного факультету ТДМУ Ігор Морозовський у ваговій категорії 74 кг у фул-контакті – він здобув ІІІ місце.