Тернополем розгулюють «свободівці» з труною (фото)

Сьогодні під стінами обласної ради відбулася акція проти сексуальних меншин. Кілька десятків тернополян та представників громадських організацій, серед яких «свободівці» та люди у білих футболках із надписом «любляча сім’я» (“Рух чистих сердець”) категорично виступають проти проведення у травні параду геїв у Києві.

Серед основних вимог також було закриття центру гендерних студій біля ТНПУ ім.В.Гнатюка, адже за словами координатора, акції у ньому переписують українські казки. Тут і червону шапочку роблять негативним персонажем, а вовка – позитивним, – каже Михайло Головко. Ще однією вимогою залишалася заборона всиновлення українських дітей іноземцями гомосексуальної орієнтації.

Родзинкою заходу стала труна, яку принесли «свободівці»  з надписом «Український народ». А на ній під час всієї акції сиділа людина у чорному вбранні з косою, що символізувала смерть.

Погляд

 

 

-1 thoughts on “Тернополем розгулюють «свободівці» з труною (фото)

  • 10:31 | 19.05.2012 о 10:31
    Permalink

    Я тоде проти гей-параду, геть ту заразу з нашої землі

  • 21:21 | 19.05.2012 о 21:21
    Permalink

    Автор або ідіот, або в місцеві політиці нічого не шарить. Жодного свободівського прапора (це при тому, що два роки тому навіть на пікет під МВС через вбивство студента Індило вони прийшли з прапорами, хоча всі просили не піаритися на смерті), а автор пише – “свободівці” розгулюють…

Коментарі вимкнені.