Тернополянка Марія Хомів в сукні Андре Тана отримала нагороду “Берегиня України”

Лікар психотерапевт, автор жіночих проектів, ведуча груп, тренер Марія Хомів з Тернополя отримала отримала нагороду “Берегиня України”

  • Маю за честь, бути серед жінок України, з 19 регіонів , і отримати як і вони, нагороду “Берегиня України”. І навіть захворівши, змогла потрапити на годинку в Київ. У придбаній сукні від Андре Тана. А сукня якраз до цієї нагороди , – ділиться емоціями тернополянка.

Головною метою цього патріотичного проекту було розповісти про жінок, які поєднали наполегливу працю і любов до України для блага та розквіту нації, які возвеличують країну, множать її здобутки, вражають шляхетністю і милосердям. Невід’ємною частиною проекту є випуск книги «Я – Українка», на сторінках якої містяться розповіді про жіночі долі невтомних, мудрих, талановитих українок, які досягли значних успіхів у різноманітних галузях професійної діяльності. Одна зі сторінок цього фундаментального видання присвячена творчому портрету заслуженого діяча мистецтв України Віри Тимченко, яка близько 40 років свого життя присвятила українському театру.

Comments are closed.