Тернополянка Марія Хомів в сукні Андре Тана отримала нагороду “Берегиня України”

Лікар психотерапевт, автор жіночих проектів, ведуча груп, тренер Марія Хомів з Тернополя отримала отримала нагороду “Берегиня України”

  • Маю за честь, бути серед жінок України, з 19 регіонів , і отримати як і вони, нагороду “Берегиня України”. І навіть захворівши, змогла потрапити на годинку в Київ. У придбаній сукні від Андре Тана. А сукня якраз до цієї нагороди , – ділиться емоціями тернополянка.

Головною метою цього патріотичного проекту було розповісти про жінок, які поєднали наполегливу працю і любов до України для блага та розквіту нації, які возвеличують країну, множать її здобутки, вражають шляхетністю і милосердям. Невід’ємною частиною проекту є випуск книги «Я – Українка», на сторінках якої містяться розповіді про жіночі долі невтомних, мудрих, талановитих українок, які досягли значних успіхів у різноманітних галузях професійної діяльності. Одна зі сторінок цього фундаментального видання присвячена творчому портрету заслуженого діяча мистецтв України Віри Тимченко, яка близько 40 років свого життя присвятила українському театру.

Коментарі вимкнені.