Тернополяни готуються до вечорниць

Серед численних свят, які святкують лише дівчата, найзнаменитішим є празник святої великомучениці Катерини, який припадає на 7 грудня. Саме у цей день дівчата збирають разом на вечорниці, щоб поворожити.

Давним-давно в наших предків то було свято Долі з молодіжними обрядами та забавами, але з поширенням християнства на нього наклалося свято Катерини, яка вважається заступницею шлюбу та наречених.

З давніх-давен дівчата в цей день ворожили на хлопців, на свою долю. Також  вони збирались для того, щоб попросити у Катерини заступництва і Доброї Долі. Дівчата  вірили, що Катерина допоможе їм з усіма їхніми життєвими проблемами.

Якщо Ви також хочете побажати собі Доброї Долі, дізнатись про своє майбутнє та просто гарно провести час, ми запрошуємо усіх дівчат 7 грудня  о 19:00 в арт-кафе «Коза».  Вхід у вишиванках.

З цього дня, за віруваннями наших предків, починалися люті морози, саме тому часто казали : «Як Катерина по воді, то Різдво по льоді». Але ми сподіваємось, що Ви не злякаєтесь морозів і прийдете разом з нами відсвяткувати наше спільне свято!

Коментарі вимкнені.