Тернополяни організували щастя для Щастя

З  ініціативи Тернопільської облдержадміністрації  та Управління ДСНС у Тернопільській області 8 серпня  відправили  понад 25 тонн допомоги для цивільного населення міста Щастя Луганської області.
–          Мешканці усіх, без винятку,  районівТернопільщини  відгукнулися на заклик про збір продуктів харчування,-  зазначив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід  Бицюра. – В такий  спосіб вони проявили солідарність із мешканцями звільнених територій.  Сподіваюся, цей нелегкий період  згуртує жителів різних регіонів України і допоможе знайти взаєморозуміння. Я дякую всім жителям області, які розуміють складність часу і долучилися до формування продуктових вантажів.
За словами Леоніда Олексійовича, згодом спільними зусиллями Тернопільської облдержадміністрації та громадських організацій області буде відправлено ще частину допомогии.
Варто зазначити, що жителі краю не залишаються байдужими до проблем  переселенці вів із зони АТО. Тут, на Тернопіллі, їх приймають та забезпечують усім необхідним – житлом, продуктами харчування, допомагають знайти роботу . Надають і психологічну допомогу, яка вкрай необхідна нашим співгромадянам.

Коментарі вимкнені.