Тетяна Гаврилюк звинувачує медиків у смерті сина

Вночі, 17 вересня, два мотоцикли на Борщівщині спричинили страшну аварію, яка забрала два життя і ще трьох хлопців зробила каліками. На одному мотоциклі їхали Віктор Гаврилюк та Іван Чорний. Хлопці їхали польовою дорогою,безперечно, оминали ями та нерівності, вони направлялись в с сусіднє село Дзвинячку.

Більше години їхала швидка до місця аварії, де на смерть розбився мотоцикліст 19-річний Віктор Гаврилюк. За словами матері, її син ще міг би вижити, якби медики швидше зреагували б. 

– Він вирушив з дому близько дев’ятої вечора, як розказував Ваня, що їхав з ним, хлопці побачили яскраве світло, а далі був удар, – каже матір Тетяна Іванівна Гаврилюк. – Швидка їхала до нього більше години, а потім медсестра підійшла до нього вколола укол і все, навіть тиску не поміряла, бо в неї не було чим. Думаю, якби лікарі діяли оперативніше, то мого Вітю можна ще було б врятувати. Також розказували, він був притомний певний час і постійно говорив, що все буде добре, казав що трохи полежить йому стане легше і він піде додому.

Зараз за словами матері причини аварії ще так і детально не з’ясували, вдома у жінки лежить одяг з кров’ю сина, яка потрібна для експертизи, – пише Доба.

– Cина згадую кожен день. Навіть снився мені раз. Снилось, що він стоїть на горі в білому костюмі вдягнутий, в якому його і хоронили, та кличе мене. Дуже за ним сумую. – каже Тетяна Іванівна.

Зараз за Вітьою тужать не тільки близькі родичі, але й друзі, які весь час були поруч з ним.

– Він був доброю людиною, тим другом, який завжди підтримає, виручить, і підніме настрій, навіть якщо настрій був би дуже поганий, – розповіла подруга Віті Діана Вергун. – В селі кожного тижня футбол, так без нього він буде не цікавим. В компанії з ним, дуже весело і класно, до того ж він ніколи не пив.

 

Коментарі вимкнені.