Цьогорічний JazzBez у Тернополі буде найкрутішим за всю історію фестивалю

jazz_bez_day_3Кращі джазові колективи Америки, Іспанії, Швеції, Італії, Польщі, Молдови та Японії візьмуть участь у цьогорічному міжнародному фестивалі «JazzBez», який відбудеться у Тернополі 2, 3 та 4 грудня.

Джазові колективи дивуватимуть публіку кожного дня. Адже серед заявлених учасників будуть молоді та амбітні джазмени, екстравагантні колективи та приїдуть навіть джазові виконавці, яких добре знає та обожнює публіка усього світу.

2 грудня. Перший день фестивалю «JazzBez» – запам’ятається тернополянам виступом справжньої джазової зірки Іспанії, віртуозного барабанщика та організатора найбільших джазових фестивалів у своїй країні Карлоса Лопеза. У другій секції зійдуться амбітні музиканти, які у своїй музиці поєднують різні національні традиції Польщі, Молдови та України –  «Budniak Bakovsky Intermedium Quintet».

3 грудня. Екстравагантним проектом «Skicki-Skiuk» дивуватимуть тернополян польські джазмени, переможці найпрестижніших джазових конкурсів Європи. Цього ж дня на тернопільській сцені виступить зірка джазу зі світовим ім’ям, американець Девід Фрізен, музика якого характеризується змішанням єврейських і класичних мелодій, ліричною силою і теплом.

4 грудня. Останній фестиваль день запам’ятається спільним проектом польського вокаліста Гжегожа Карнаса та українського джазового барабанщика Ігоря Гнидина «Karnas-Gnydyn Quartet». А на завершення п’ятеро джазових виконавиць з Норвегії, Польщі, Америки, та Японії представлять дуже цікавий джазовий проект «Sisters in Jazz».

Усі концерти відбудуться у Драматичному театрі. Квитки можна придбати у ЦУМі, у касі Драматичного театру та на сайті Gastroli.ua:

Поважай себе – слухай джаз!

Коментарі вимкнені.