У медичному виші Тернополя відбулися деякі зміни

Нещодавно команда лідерів Тернопільської філії Європейської медичної студентської асоціації, яку створили і розвивають студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, передала свої повноваження молодшому поколінню майбутніх медиків з числа іноземних студентів.

Донедавна представництво очолював Парт Саб’я Сачі, а до керівного складу входили віце-президент з адміністративної роботи Тайво Салаудін, віце-президент з проектного менеджменту Аршджот Кор Брар, віце-президент зі зв’язків з громадськістю Зюзанна Бетков’як, HR-віце-президент – Елізабет Ігхородже, віце-президент з напрямку тренінгів та наукових досліджень – Амос Діодеміс Ігхородже, фінансовим директором був Даніель Ікечукву Окечукву.

У результатів виборів, які були проведені членами організації, а їх сьогодні є понад п’ятдесят, перемогу отримала студентка з Польщі Зюзанна Бетков’як. Вона стала новим президентом Тернопільської філії ЄМСА і у найближчий рік відповідатиме за її розвиток у нашому місті. Під час вечора нагород, який відбувся минулого тижня, Зюзанна зазначила, що вона прагне якомога ширше представляти тернопільську команду на європейській арені, зокрема брати активну участь у наукових конференціях, семінарах. Також новий президент додала, що дуже важливим для членів ЄМСА є відпрацювання практичних навичок в центрі стимуляційного навчання ТДМУ, про що вона планує поспілкуватися з адміністрацією вишу.

Нагадаємо, що свою діяльність Європейська медична студентська асоціація здійснює у шістьох напрямках, зокрема медична освіта, громадське здоров’я (охорона здоров’я), європейський підхід до збереження здоров’я, медична наука, етика та права людини, європейська інтеграція і культура. Окрім того, члени організації реалізовують низку європейських проектів, беруть участь у малих робочих групах, міжнародних подіях ЄМСА та іншому.

Коментарі вимкнені.