У поліції Тернопільщини запрацював центр з розшуку осіб

У поліції Тернопільщини запрацював спеціалізований центр з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Центр створений з метою ефективної організації слідчої та пошукової роботи щодо осіб, зниклих безвісти у зоні бойових дій, та ідентифікації невпізнаних тіл.
Спеціалізований центр функціонуватиме на базі Головного управління Нацполіції Тернопільщини. До його складу увійшли слідчі, співробітники оперативних підрозділів, спеціалісти-криміналісти.
До представників центру можуть звернутися громадяни, які втратили зв’язок зі своїми рідними, котрі перебувають у зоні бойових дій. Поліцейські нададуть фахові консультації щодо алгоритму їх дій у таких ситуаціях, допоможуть у вирішенні проблемних питань, що виникатимуть під час розшуку та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих. Також спеціалісти-криміналісти відберуть біологічні зразки у рідних для подальшої ідентифікації розшукуваних за допомогою ДНК-зразків.

Представники Центру з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, надають консультації щовівторка та щочетверга за адресою: м. Тернопіль, вулиця Валова, 11 (ГУНП в Тернопільській області). Контактний телефон: 066-721-71-76.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *