У Тернопільській області чиновники обдурили тисячі жителів області

На Тернопільщині понад 18 тисяч людей примусили сплатити гроші за абсолютно непотрібні послуги. Стосовно службових осіб філії одного з державних підприємств за фактом шахрайства та зловживання службовим становищем прокуратурою Тернополя порушено кримінальну справу.
«Як встановило досудове слідство, із травня по грудень 2011 року службові особи підприємства зловживали службовим становищем, діяли в інтересах підприємства та обманювали громадян, — повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області. — Людям, які, щоб зробити паспорт громадянина України для виїзду за кордон, зверталися у вказане підприємство для оформлення документів, надавали неправдиві відомості. Мовляв, обов’язково необхідно сплатити на рахунок підприємства 25,20 гривнь — послуги з опрацювання інформаційних запитів на видачу довідок про несудимість. Як з’ясувалося, ця послуга — зовсім непотрібна».
Протягом вказаного періоду службові особи даного підприємства шляхом обману заволоділи коштами 18575 громадян на загальну суму 468 тис. 090 грн.
Кримінальну справу порушено за ч.4 ст. 190 «Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою группою» та ч.2 ст. 364 «Зловживання владою або службовим становищем» КК України. Cанкції даних статтей передбачають позбавлення волі на термін від п’яти до 12 років.

Коментарі вимкнені.