У Тернопільській школі №3 ярмаркували іноземними смаколиками

Відгомонів, відшумів, у Тернопільській спеціалізованій школі №3 з поглибленим вивченням іноземних мов традиційний осінній благодійний ярмарок, який проходив на оновленому ігровому майданчику. Участь у ньому взяли усі класи школи. А смачненького було, як завжди чимало. Це і традиційні українські страви на зразок вареників, пиріжків, тертюхів, канапок, короваїв, і класичні солодкі смаколики – торти, медівники, пироги та сирники, найрізноманітніші види печива, кекси та вафлі, заварні тістечка та пряники, і вже звичні для нас, але таки «іноземні» смачні «принади» – великі та маленькі піци, строкаті «галяретки», капкейки та маффіни. Були у асортименті і різноманітні фрукти та напої: соки, компоти, узвари і навіть домашній лимонад. Отже, покуштувати, гарненько поїсти і навіть щось придбати «на потім» могли усі бажаючі.
До оформлення своїх «експозицій» усі теж підійшли надзвичайно творчо. Кожен стіл відрізнявся і за стилем, і за тематикою, хоча в більшості переважали таки народні мотиви з вишитими рушниками, соняхами, чорнобривцями, калиною та пшеничним колоссям, гарбузами та віночками.
Цього року приємно вразила активність та креативність батьків і учнів. Класні колективи 1-Г і 1-Б класів організували фото-зону для усіх охочих на ярмарку. А 4-В клас облаштував ярмарку у стилі італійських мотивів.
Традиційно, після таких заходів кошти виділяються на допомогу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, онкохворим, товариству для слабозорих УТОС, бійцям АТО, які перебувають на лікуванні. Загалом про те, на що витрачатимуться кошти, буде визначено на засіданні шкільної ради, а звіт про це – оприлюднено на сайті школи.
Як завжди, дбали і про дотримання норм санітарії та гігієни, – всі, хто продавав, мали одноразові рукавички, покупки складали юним та дорослим відвідувачам в одноразовий посуд.

Джерело: сайт Тернопільської школи №3.

Коментарі вимкнені.