Тернопільські «Промінчики» навчатимуть йоги діток з 3-х років

ДИТЯЧА ЙОГА БІЛЬШЕ НІЖ ПРОСТО ТРЕНУВАННЯ 🤸♀️

❓Чи потрібна йога дітям?
✅Вона їм необхідна! Дитинство – період постійних змін, часто пов’язаних зі стресом. Та й дитинство сучасних дітей сильно відрізняється від дитинства батьків, наповненого активними іграми на свіжому повітрі. Постійно увімкнений телевізор, комп’ютер, неправильний режим дня роблять дітей хворобливими, агресивними, капризними і замкнутими.

❓Чому саме йога?
✅Йога тренує не тільки тіло, а й розум. Крім того, багато окремих вправ більш-менш копіюють природній правильний розвиток дитини (піднімання голівки через кілька тижнів після народження нагадує положення кобри, спирання на всі чотири нагадує позицію собаки). Йога – це не тільки розвага, вона вчить дітей, як стати більш гнучкими і сильними, а також як зосереджуватися, а це допомагає старшим зберегти увагу в школі.
Йога гіперактивних дітей заспокоїть, а менш активних, навпаки, заохотить до активної діяльності. Вона вчить дітей рухатися і відпочивати, розвивати уяву, краще справлятися зі стресовими ситуаціями.

❓Чи це не буде для дітей занадто нудно?
✅Ні, дитяча йога, на відміну від дорослої, це весела гра! Кожне заняття дитячою йогою – це або захоплююча мандрівка, або чарівне перетворення – у космічний корабель, кумедну чи хижу тваринку, а іноді – й у супергероя! Така йога вчить не лише піклуванню про своє здоров’я, а й допомагає розвивати образне мислення дитини.

❓Чи зуміють вони робити повільні вправи, зосередитися, розслабитися і відпочивати?
✅Напевно, Ви будете здивовані, але з цим усім Ваші діти здатні впоратися. Справа в тому, що на відміну від дорослих, вони вміють розслабитися і зосередитися тільки на одному.

‼️Якщо діти з дошкільного віку звикнуть до того, що рух є частиною їхнього способу життя, то потім їм вже достатньо зробити лише невеличкий крок, щоб пізніше почати активно займатися яким-небудь видом спорту.

Сімейний клуб «Промінчики» відкриває 2 групи з дитячої йоги для дітей від 3-х до 7 років:
Понеділок/четвер, 17.00 – група дітей віком 5-7 років;
Понеділок/четвер,18.00 – група дітей віком 3-5 років.
Лише до 1 жовтня у вас є можливість отримати подарунковий сертифікат на 400 грн, прийшовши з дитиною на пробне заняття!
☎️ Телефонуйте і записуйтесь: 067-353-1432.

Коментарі вимкнені.