На Тернопільщині за забруднення води вимагають заплатити лише 136 грн.!

Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області за дорученням Тернопільської міжрайонної природоохоронної прокуратури проведено у вересні 2012 року позапланову перевірку Комунального підприємства “Аква-Сервіс”, що знаходиться за адресою вул. Л. Українки, 1 смт. Велика Березовиця Тернопільський район. Дане підприємство займається реалізацією споживачам питної води, прийманням і очисткою стічних вод та облаштуванням водопровідно-каналізаційних систем.

Державними інспекторами під час перевірки комунального підприємства встановлено порушення п. 6 ст. 44 Водного кодексу України та винесено припис обов’язковий для виконання, в якому зазначено – зупинити скид зворотних вод у відкриті водойми, завести журнал обліку, повірити лічильники водоміри та вжити негайні заходи щодо підключення каналізаційного колектору КП “Аква-Сервіс” до каналізаційної мережі КП “Тернопільводоканал”.

За скоєні адміністративні правопорушення директора притягнуто до відповідальності за ч. 1 ст. 59 КУпАП. За наднормативні скиди нараховано збитки.

Державна екологічна інспекція у Тернопільській області доводить до відома, що забруднення і засмічення вод, порушення водоохоронного режиму на водозборах, яке спричиняє їх забруднення, водну ерозію ґрунтів та інші шкідливі явища – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі 51 – 119 гривень, а на посадових осіб – 85 – 136 гривень та нарахування збитків.

-1 thoughts on “На Тернопільщині за забруднення води вимагають заплатити лише 136 грн.!

  • 21:57 | 14.11.2012 о 21:57
    Permalink

    перед тим як такі висновки писати (ЛИШЕ 136 грн.) то раджу прийти самим і поцікавитись щодо даної ситуації…даний комунальщик дійсно намагається працювати і робити гідно свою роботу,а от що йому дісталося у “спадок” від попередника який зараз в “бігах” від влади і від людей , то інше…. ОТ ТИМ ПОЦІКАВТЕСЯ….ЖУРНАЛІСТИ !!!…. РОКАМИ чинився безлад і розруха за яку наші люди платили,орган місцевого самоврядування БЛАГОСЛОВЛЯВ на такі ЗЛОдіяння.з приходом нового виконавця є надія що все буде згідно ЗАКОНУ…
    ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ

Коментарі вимкнені.