У тернопільському національному економічному університеті можна поглиблено вивчити німецьку мову

 Сертифікати про закінчення Школи німецької мови для старшокласників, яка працює при Українсько-німецькій факультет-програмі з міжнародної економіки Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина в Тернопільському національному економічному університеті, успішно склавши підсумкові іспити, отримали учні загальноосвітніх шкіл Тернополя і області, які, починаючи від грудня 2018 року, щосуботи приходили/приїжджали на заняття, які проводили для них носії німецької мови і викладачі німецької мови ТНЕУ.

У школі німецької мови викладали викладачі Дрезденського технічного університету Крістофер Колель, Моніка Русцо, Сабіне Паулітц, Крістель Матцке, а також лектор ДААД Андре Бьом, професор Вільфрід Трілленберг, доцент Ольга Лужецька, керівник Українсько-німецької факультет-програми з Міжнародної економіки Ольга Царик.

На початку зустрічі до випускників звернулася чудовий лектор – викладач Дрезденського технічного університету Крістель Матцке, яка запропонувала присутнім продумати/підготувати новий цікавий проект/путівник оригінальних місцин Тернополя та подякувала вчителям за їхню віддану працю та учням, які охоче вчилися і успішно склали іспит з німецької мови.

Випускників Школи привітали проректор ТНЕУ з міжнародної діяльності, доктор економічних наук, професор Оксана Десятнюк, заступник директора ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина Роман Зварич, професори, доктори економічних наук Євген Савельєв і Віталіна Куриляк, керівник Українсько-німецької факультет-програми Ольга Царик.

Учні загальноосвітніх шкіл Тернопілля дуже задоволені з того, що були учнями Школи німецької мови для старшокласників і висловили сподівання, що набуті у ТНЕУ знання стануть запорукою іх подальшого успіху, допоможуть успішно скласти ЗНО та, в подальшому, зорієнтують у виборі закладу вищої освіти.

Максим Корнят, – учень Магдалівської ЗОШ ім.родини Голоядів Підволочиського району:

– Про унікальну Школу німецької мови для старшокласників у ТНЕУ я дізнався від своєї вчительки і одразу захотів навчатися у ній. Якщо охарактеризувати одним словом навчання у Школі, то скажу це – сила!

Дякую усім викладачам університету, які передавали нам свої знання. До речі, у майбутньому хочу вступити до ТНЕУ і планую вивчати міжнародну економіку.
Окремо хочу подякувати фрау Крістель, яка дала нам глибокі ґрунтовні знання з німецької мови.

Юлія Ковцун, учениця Скалатської ЗОШ:

– На жаль, у Скалатській школі Підволочиського району, де я навчаюся, німецьку мову не вивчають. І коли вчителька іноземної мови Наталія Василівна Соловська розповіла про Школу німецької мови для старшокласників у ТНЕУ, мене зацікавило те, що є можливість поглибити знання з німецької мови, яка я таки вивчаю.

Ми приїхали до ТНЕУ в грудні, і я одразу зрозуміла, що зробила для себе правильний вибір.

Знання німецької мови для мене дуже важливі, адже я хочу стати вчителькою саме німецької мови і навчати дітей. Але спочатку я бачу себе студенткою ТНЕУ – мрію навчатися саме за Україно-німецькою факультет-програмою, яка відкриває своїм випускникам широкі перспективи.

Знання іноземної мови дуже важливі для сучасної молоді. Нам потрібно збагачуватися знаннями уже, бодай, заради того, що ми хочемо подорожувати країнами Європи, вільно спілкуватися з носіями мови…
Усі викладачі Школи німецької мови для старшокласників дуже хороші.
Але хочу сказати про фрау Крістель – це надзвичайно розумний викладач і приємна, як людина, з якою цікаво спілкуватися.

  Соловська Наталія, методист з іноземної мови відділу освіти Скалатської ОТГ:

– Хочу подякувати за плідну працю організаторам Школи німецької мови для старшокласників ТНЕУ. Вчителі відчувають прогрес у вивченні учнями німецької мови, і самі учні вражені власними результатами рівня отриманих у Школі знань, які підкріплені отриманими Сертифікатами.

На прощання Оксана Миронівна побажала випускникам Школи успіхів, наголосивши на тому, що наскільки людина поінформована і володіє кількома іноземними мовами, тим їй легше адаптуватися у сучасному глобальному інформатизованому суспільстві та до будь-яких зовнішніх життєвих викликів.
Окрім знань з німецької мови, учні у Школі знайшли друзів, навчилися комунікувати.ТНЕУ дуже гордиться своїми студентами, і тим, що Україно-Німецька програма університету успішно працює над тим, щоби і в подальшому до Тернопільського національного економічного університету приїжджали носії мови і викладали її для учнів Школи німецької мови для старшокласників.

Марія Баліцька,

головний редактор газети ТНЕУ «Університетська думка»

Коментарі вимкнені.