У Тернопільському ставі виловлюють найбільшу хижу рибу (фото)

17-19 серпня на тернопільському ставі проходить Nemiroff Кубок України по лову хижої риби спінінгом з лодки. В першому етапі найбільше риби, понад 6 кг, зловили кияни. Дві тернопільські команди назбирали улову на два кілограми кожна.

17 серпня відбувалися тренування, реєстрація та розміщення учасників. Вчора ж, 18 серпня, відбувся перший шестигодинний етап, зважування та екскурсія до Збаразького замку усіх гостей Тернопілля. Змагалися у Тернополі любителі спортивної риболовлі з 17-ти областей України: Київської, Херсонської, Івано-Франківської, Миколаївської, Одеської, Запорізької, Харківської, Львівської, Черкаської, Чернігівської, Волинської, Рівненської, Дніпропетровської, Вінницької, Чернівецької, Кіровоградської, та, звичайно ж, Тернопільської областей.

До заліку приймалися наступні види риб:
– щука – не менше 35 см.
– окунь – не більше двадцяти штук на екіпаж (двійку) без обмеження розміру;
– сом – не менше 70 см (дана риба зважується суддями одразу і відпускається живою в водойму);
– судак – не менше 42 см (дана риба зважується суддями одразу і відпускається живою в водойму);
– голавль – не менше 24 см.

Для того, щоб приймати участь в Nemiroff Кубку України, учасники повинні були мати плавзасіб і лодочний мотор, якір, засоби заміру риби. Також вони сплачували реєстраційний внесок у сумі 1400 грн з команди (350 грн з учасника), який використовується для організації змагань, закупівлю нагрудної атрибутики, а також для формування фонду збірної України для виступів на міжнародних змаганнях (200 грн. з учасника).

В першому етапі, 18 серпня, найбільшою рибою став судак вагою 1392 г. А найбільшим уловом стали риби, від команди із Київської області, що важили 6072 г.

Сьогодні, 19 серпня, на ставі проходить другий шестигодинний етап Nemiroff Кубка України, який завершиться о 16.00 підбиттям підсумків та нагородженням переможців.

Нагадаємо, спортивна риболовля передбачає, що після зважування улову, рибалки випускають всю рибу назад у водойму.

Люба Вовк, фото Володимир Явнич, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.