У тернопільському училищі, де керують жінки, знайшли порушення

У вищому професійному училищу сфери послуг і туризму, директором якого є Галина Грушко, інспектори виявили порушень на суму 109 тис. грн

Як з’ясувала служба Держфінінспекції в Тернопільській област значна частка збитків виникла внаслідок того, що видатки по оплаті за водопостачання та водовідведення, електроенергії, природного газу, оплату праці коменданта гуртожитку, прибиральникам, слюсаря по ремонту, які залучені до надання платної послуги оплачено за рахунок коштів загального фонду кошторису.
Інспекторами також виявлено, що після проходження учнями виробничої практики, навчальному закладу не поступили кошти від суб’єктів підприємницької діяльності, що призвело до недоотримання установою коштів на загальну суму майже 20 тис. гривень.
Ревізією також виявлено, що кошти утримані із заробітної плати працівників по проведених перерахунках за минулі роки не перераховано до бюджету, незаконне нарахування доплат та оплату праці сумісникам за невідпрацьований час, що призвело до втрат на загальну суму більше 8 тис. гривень.
За матеріалами ревізії на 6 посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, керівнику об’єкта направлено обов’язкові вимоги щодо забезпечення повного усунення виявлених порушень.
Про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи.

Коментарі вимкнені.