Як у Тернополі зустріли Холмську чудтворну ікону Божої Матері (фото)

Сьогодні у Тернопіль привезли Холмську чудотворну ікону Божої Матері. Зустрічали її на “Дружбі”, звідти пішою ходою пронесли до Центру. 

В урочистій зустрічі Холмської чудотворної ікони Божої Матері участь взяли здебільшого представники духовенстра Української православної церкви Київського патріархату. Вірян було приблизно стільки ж, як і духовенства. Аби урочисто зустріти святиню, чимало вірян приїхали з районів Тернопільської області, були, зокрема, і представники Теребовлянського районового полку козацтва.

Ікону до Тернополя, за інформацією речника Тернопільської єпархії УПЦ КП отця Олега Гаха, привезли безпосередньо з Волинського музею ікон. Несли образ у скляному боксі, як він і знаходиться в музеї. Дорогу перед іконою діти встеляли пелюстками квітів. Під час урочистої Хресної ходи несли чудотворну ікону Холмської Богородиці 6 священиків. Аби процесія могла пройти безперешкодно, її супроводжували машини ДАІ. Рух автотранспорту перекривали частково по мірі руху колони. По дорозі до хреста на набережній Тернопільського ставу, де мав відбутись молебедь до Богородиці, Холмську чудотворну ікону Божої Матері ненадовго вносили і до Надставної церкви.

7 днів

Коментарі вимкнені.