У Тернополі молодий поляк публічно спалив один з символів України (фото)

Служба безпеки України прийняла рішення про примусове повернення до Польщі студента тернопільського вишу. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За вчинення хуліганських дій, які відкрито принижували національну честь та гідність українців, а також могли призвести до розпалення національної ненависті, співробітниками СБУ ухвалено рішення щодо примусового повернення з України громадянина Республіки Польща, який навчався у одному із вищих навчальних закладів Тернополя.

Правоохоронцями встановлено, що 19-річний поляк під час відпочинку з друзями у закладі громадського харчування публічно спалив у каміні стилізоване зображення Малого Державного Герба України, що прикрашало стіну зали. Зважаючи на відсутність у діях іноземця складу злочину та одночасну невідповідність його подальшого перебування в Україні інтересам забезпечення безпеки нашої держави, 12 березня правопорушника примусово повернуто на територію Польщі із забороною в’їзду до України терміном на три роки.

Співробітники СБУ висловлюють вдячність адміністрації закладу харчування та керівництву вишу, завдяки принциповості та патріотичній позиції яких вдалося оперативно розслідувати обставини інциденту.

 

-1 thoughts on “У Тернополі молодий поляк публічно спалив один з символів України (фото)

  • 20:25 | 13.03.2018 о 20:25
    Permalink

    Кажуть Тернополяни, що то фейк, бо місце подій не назване.

Коментарі вимкнені.